Menetrend

Ünnepi  menetrendek:

  • 2018. dec. 24-én hétfőn indul Athénből 07:00-kor, Thesszalonikiből 14:15-kor, érkezés Budapestre másnap dec.25-én,kedden Bp.-re 06:00-kor.
  • 2018. dec. 25-én nem indul busz
  • 2018. dec. 26-án  szerdán BUD-ATH indul 11:00-kor a szokott időben. 
  • 2018.  dec. 27-én csütörtökön indul Athénból 08:00 órakor a szokott időpontban,
  • 2018. dec. 28-án pénteken indul Budapestről 11:00 órakor a szokott időpontban.
  • 2018. dec. 31-én hétfőn, Athénből 07:00-kor, Thesszalonikiből 14:15-kor, érkezés Budapestre másnap kedden 06:00-kor.
  • Az új évben 2019.jan.2-án szerdától már a szokott időben 11:00 órakor indul BUD-ATH között.

2019.01.02-ig az ÁRAK VÁLTOZATLANOK!

 

 


   Budapest – Athén Szerda, Vasárnap Péntek
Budapest (Volánbusz, Népliget Pu.) 11:00 11:00
Szeged (TESCO) 12:45kivéve péntek, akkor M5 ÖMV kút
Magyar határ 13:15 13:15
Novi Sad 15:1515:15
Belgrád 17:30 17:30
Nis21:0021:00
Szerbia - határ 00:00 00:00
Macedónia - határ02:1502:15
Evzoni 03:30 03:30
Thessalonoki (Saphous 35/Anageniseos 38/ sarok 04:3004:30
Katerini/Korino (Olympus Plaza)06:0006:00

Leptokaria/Skotina (AVIN kút)  

06:30

06:30

Larisa ("NIAVIS" régi út 7. km Larisa-Volou)07:1507:15
Velestino (Kereszteződés)08:0008:00
Lamia (Olympus Plaza)09:1509:15
Schimatari (Fizető kapuk)11:0011:00
Athén (Lenorman 8.)12:0012:00
 
 

  Athén-Budapest

Kedd

Csütörtök

Szombat

Athén (Lenorman 8.)08:00 12:00 08:00
Schimatari (Fizető kapuk)

09:00

13:00

09:00

Lamia (Olympus Plaza)10:45 14:4510:45
Velestino (Kereszteződés) 12:0016:00 12:00
Larisa ("NIAVIS" régi út 7. km Larisa-Volou)12:45 16:4512:45

Leptokaria/Skotina (AVIN kút)

13:30

17:30

13:30

Katerini/Korino (Olympus Plaza)14:00 18:0014:00
Thessalonoki (Saphous 35/Anageniseos 38/ sarok 15:1519:4515:15
Evzoni16:3020:3016:30
FYROM – határ (Macedónia)
16:4520:45 16:45
Szerbia - határ19:0023:0019:00
Nis22:0002:0022:00
Belgrád 02:30 05:30 02:30
Novi Sad04:30 07:3004:30
Magyar határ05:3008:3005:30
Szeged (TESCO Rókusi krt.)06:0009:0006:00
Budapest (Népliget, Volánbusz Pu.)07:30
10:3007:30
    

 


Colossus Utazási Kft.
1075 Budapest, Károly krt. 1. III./5.
Tel: (+36-1-) 267-9192
Fax: (+36-1-) 486-1175